Inwestor

MTM Consulting jest firmą z ugruntowaną pozycją działająca na rynku od ponad trzydziestu lat, wywodząca się z Kalisza, najstarszego miasta w Polsce. Nadmienić należy że zaletą i gwarancją wykonywanych i oddawanych do użytku inwestycji jest to, iż firma nie jest spółką, ma status osoby fizycznej prowadzącej działalność opartej o własny kapitał.

Wzgórza Kalisza
Kalisz
Wzgórza Kalisza
Kalisz

Inwestycja “WZGÓRZA KALISZA” sprosta wszystkim wymaganiom, bowiem położone jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych, sportowych, sklepów, w pobliżu PARKU MIEJSKIGO.

Wszystko przemyślane w najdrobniejszym detalu z myślą o tych, którzy chcą cieszyć się urbanistycznymi przywilejami i  udogodnieniami a jednocześnie odpocząć od zgiełku i gwaru miejskiego.

Przejdź do realizacji
Szczecińska nova
Ostrów wielkopolski
Szczecińska nova
Ostrów wielkopolski

Blok czterokondygnacyjny, wzniesiony z cegły ceramicznej, w którym znajduje się trzydzieści sześć, funkcjonalnych pod kątem rozmieszczenia pomieszczeń, doświetlonych mieszkań z dużymi balkonami oraz pełną infrastrukturą drogową (droga dojazdowa, chodniki, tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci, miejsca postojowe- ogólnodostępne lub oznaczone, numerowane, przypisane do mieszkania).

Przejdź do realizacji
Langiewicza
Krotoszyn
Langiewicza
Krotoszyn

Kameralny budynek mieszkalny trzykondygnacyjny w Krotoszynie przy ul.Langiewicza, wyróżniający się ciekawą architekturą, spokojną lokalizacją otoczoną terenami zielonymi, a zarazem blisko centrum, bardzo dobrze skomunikowany.

Przejdź do realizacji
Majorka
Ostrów wielkopolski
Majorka
Ostrów wielkopolski
  • Nowe kameralne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie lasu
  • Budynki trzypiętrowe, realizowane z najwyższej jakości , ekologicznych materiałów
  • Metraże lokali od 35 do 50 m2 z możliwością aranżacji większych powierzchni
  • Ponadprzeciętnie duże tarasy
  • Przestronne parkingi
  • W sąsiedztwie markety, centrum rekreacji, restauracje, tereny spacerowe
Przejdź do realizacji
Korczak Park
Kalisz
Korczak Park
Kalisz

"KORCZAK PARK" – kameralne osiedle położone na stoku przy Krępicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Nad Krępicą.

Przejdź do realizacji

Wynajem
/ Zarządzanie
537 537 777

wynajem@klifowa.pl

Informujemy naszych Gości, iż na działce sąsiadującej z Resortem Apartamenty Klifowa są prowadzone prace budowlane.

Mamy zapewnienie inwestora, iż prace zostaną wykonane w sposób jak najmniej uciążliwy dla Gości. Jednakże do Apartamentów może docierać hałas, co może mieć wpływ na jakość wypoczynku. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Informujemy, iż na mocy Uchwały Wspólnoty Mieszkaniowej Morska w Rewalu Jacuzzi na dachach budynków są zamknięte do odwołania. Wynajmujący Apartamenty nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez Wspólnotę. Prosimy o wyrozumiałość. Dziękujemy!

Captcha image